دندانپزشک در دماوند، تهرانپارس، نظام آباد و گلشن

دندانپزشک در دماوند، تهرانپارس، نظام آباد و گلشن

کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برای ارائه خدمات با کیفیت در محیطی آرام و با استفاده از جدیدترین روش‌های درمانی و تجهیرات، در سال 1390 در میدان هفت حوض (نبوت) تاسیس شد. تعهد به استفاده از مرغوب‌ترین مواد دندانپزشکی و حضور تیم متخصص درمانی، باعث شده است تا این کلینیک بتواند بیش از یک دهه در بالاترین سطح به ارائه خدمات ادامه دهد. علاوه‌بر بالا بودن کیفیت خدمات، دسترسی آسان از مناطق مختلف شرق تهران به میدان هفت حوض کمک می‌کند تا ساکنین عزیز این مناطق بتوانند به راحتی خود را به دندانپزشکی مهر ایرانیان برسانند. خدمات کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان شامل کلیه روش‌های درمانی، زیبایی، جراحی فک و ایمپلنت می‌شود. برای دریافت خدمات و یا رزرو وقت مشاوره، با ما تماس بگیرید.

آدرس و شمار تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

ران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

منطقه دماوند

دندانپزشک در دماوند

دندانپزشک در دماوند

از دندانپزشکان منطقه دماوند می­توان به افراد و کلینیک­های زیر اشاره کرد:

 • کلینیک دندانپزشکی مجید – خیابان دماوند
 • دندانپزشکی نیکا – خیابان دماوند
 • دندانپزشکی بهفر – خیابان دماوند

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از منطقه دماوند

مسیر پیش روی شما تا میدان نبوت مستقیما وابسته به موقعیت شما در خیابان دماوند خواهد بود. اگر در نزدیکی میدان امام حسین هستید، می‌توانید با  خط BRT1 (پایانه آزادی – چهارراه تهرانپارس) تا ایستگاه آیت رفته و در این ایستگاه با خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) خود را تا میدان نبوت برسانید.

اگر در نزدیکی میدان شقایق هستید، با خط 208 (پل سراج – خاقانی) تا ایستگاه مدرسه بروید و سپس سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) شده و در نهایت در ایستگاه ارجمند پیاده شوید.

اگر در نزدیکی بلوار خوشوقت هستید، به ایستگاه چهارراه تهرانپارس – رسالت بروید و با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید.

و در پایان اگر در شرق خیابان دماوند هستید، می توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین – پایانه علم و صنعت)‌ تا ایستگاه پارک یاسمن رفته و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) به میدان نبوت برسید. همچنین می‌توانید از تاکسی و خودروی شخصی هم برای رسیدن به میدان نبوت استفاده کنید.

محله تهرانپارس

دندانپزشک در محله تهرانپارس

دندانپزشک در محله تهرانپارس

از دندانپزشکان منطقه تهرانپارس می­‌توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی دکتر پورمحمد و همکاران – تهرانپارس
 • دندانپزشکی تهرانپارس – تهرانپارس
 • دکتر داود محمدی– تهرانپارس

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله تهرانپارس

محله تهرانپارس از مناطق بزرگ شرق تهران محسوب می‌شود و بین خیابان دماوند، بزرگراه باقری، خیابان اتحاد و بزرگراه زین‌الدین قرار دارد. نحوه دسترسی به میدان هفت حوض از این محله کاملا وابسته به موقعیت مکانی شما خواهد بود.

در صورتی که در نزدیکی فلکه سوم تهرانپارس هستید، می‌توانید با خط 399 (شهرک شهید بهشتی – پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه پارک یاسمن بروید و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید. در صورتی که در فلکه دوم و یا اول تهرانپارس هستید هم می‌توانید از همین مسیر به میدان هفت حوض بروید.

اگر در نزدیکی میدان شهدا هستید، باید با استفاده از خط 224 (پایانه افق – پایانه علم و صنعت) تا پارک یاسمن بروید و و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) به میدان نبوت برسید.

اگر در نزدیکی چهارراه سیدالشهدا هستید، بهتر است خود را به بزرگراه شهید سلیمانی و ایستگاه تهرانپارس مترو برسانید و در ایستگاه سرسبز پیاه شده و مابقی مسیر را پیاده طی کنید. همچنین می‌توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین – پایانه علم و صنعت) و تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت بروید یا همین مسیر را با خط 224 (پایانه افق – پایانه علم و صنعت) طی کنید.

در پایان در صورتی که در شرقی‌ترین قسمت تهرانپارس قرار دارید، می‌توانید باز هم با خط 401 (دانشگاه امام حسین – پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت بروید، یا در پارک یاسمن پیاده شده و با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) تا مقصد بروید.

محله نظام آباد

دندانپزشک در محله نظام آباد

دندانپزشک در محله نظام آباد

از دندانپزشکان منطقه نظام آباد می­‌توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی آلاء – نظام آباد
 • دکتر ژیلا عالمی – نظام آباد
 • کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق تهران – نظام آباد

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله نظام آباد

اگر قصد دارید با استفاده از حمل و نقل عمومی به میدان هفت حوض (نبوت) بروید، باید خود را به خیابان دماوند برسانید و با خط BRT1 (پایانه آزادی – چهارراه تهرانپارس) تا ایستگاه آیت بروید. در این ایستگاه باید خط خود را عوض کنید و با خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) تا میدان نبوت بروید. همچنین با استفاده از مترو هم می‌توانید خود را به نزدیکی میدان نبوت برسانید و با کمی پیاده روی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برسید.

اگر قصد دارید از محله نظام آباد با استفاده از خودروی شخصی و یا تاکسی به میدان نبوت بروید، احتمالا بهترین گزینه برای شما اتوبان امام علی و سپس ورود به اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) خواهد بود.

محله گلشن

دندانپزشک در محله گلشن

دندانپزشک در محله گلشن

از دندانپزشکان منطقه گلشن می‌­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی سامان – گلشن
 • دکتر سید احمدرضا فاطمی – گلشن
 • دندانپزشکی دکتر حکیم – گلشن

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله گلشن

گلشن (خاک سفید) در همسایگی اتوبان زین‌الدین و محله تهرانپارس شرقی قرار دارد. در صورتی که قصد دارید از این منطقه با تاکسی و خودروی شخصی به میدان هفت حوض بروید، می‌توانید از طریق خیابان دماوند این کار را انجام دهید. اما در صورتی که قصد دارید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید،‌ باید سوار خط 383 (پایانه زین الدین – میدان رسالت) شوید و در میدان رسالت پیاده شوید. از میدان رسالت هم به صورت پیاده، هم با تاکسی و هم با خط 208 (سراج – پل خاقانی) می‌توانید خود را به میدان نبوت و کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برسانید.

مقالات مرتبط

دندانپزشک شرق تهران

بهترین دندانپزشک شرق تهران

دندانپزشکی مهر ایرانیان با ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان و انجام جراحی های پیچیده فک و ایمپلنت، به منظور تأمین نیاز مردم شرق تهران

تماس با دندانپزشکی