بهترین دندانپزشک شرق تهران

دندانپزشک شرق تهران

دندانپزشکی مهر ایرانیان با ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان و انجام جراحی های پیچیده فک و ایمپلنت، به منظور تأمین نیاز مردم شرق تهران به دریافت خدمات قابل اطمینان، از سال 1390 در میدان هفت حوض (نبوت) به ارائه خدمات مشغول است. علاوه بر کیفیت بالای خدمات، موقعیت مکانی کلینیک در میدان هفت حوض باعث شده تا مراجعین در شرق تهران بتوانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تاکسی و یا خودروی شخصی، به راحتی به دندانپزشکی مهر ایرانیان برسند.

انتخاب دندانپزشکی در شرق تهران

با توجه به حساسیت بالای درمان‌های دهان و دندان، باید در انتخاب دندانپزشک خود دقت داشته باشید تا به نتایج دلخواه برسید. عوامل زیادی می‌توانند روی تجربه دندانپزشکی شما تاثیر داشته باشد. ما در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان، با در نظر داشتن تمام مواردی که به کیفیت درمان شما کمک می کند، آماده ارائه مشاوره و خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان هستیم. می‌توانید برای دریافت نوبت مشاوره با ما تماس بگیرید.

در ادامه مهم‌ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید را مرور می‌کنیم.

کادر متخصص

در انتخاب دندانپزشکی مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید پیدا کردن و اعتماد به یک کادر درمانی حرفه‌ای و باتجربه است. کادر دندانپزشکی مهر ایرانیان از ابتدا با گردآوری تیمی از متخصصین و با هدف ارائه بالاترین سطح خدمات دندانپزشکی در شرق تهران تاسیس شد. در طول بیش از یک دهه فعالیت مستمر، تجربه ارائه خدمات دندانپزشکی به مراجعین با نیازهای مختلف باعث بالا رفتن تجربه کادر درمانی کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان شده است و می‌توانید از کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید اطمینان داشته باشید.

تجهیزات و امکانات بروز

با پیشرفت علم و تکنولوژی، تجهیزات دندانپزشکی هم دائما در حال تکامل هستند. استفاده از دستگاه‌های مدرن افزایش کیفیت خدمات ارائه شده و باعث بالا رفتن راحتی مراجعین می‌شود. ما در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها و به کارگیری متدهای بروز، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات ممکن به مراجعین هستیم.

استفاده از بهترین مواد دندانپزشکی

در صورتی که دندانپزشک شما از مواد با کیفیتی استفاده نکند، نه تنها نتیجه به دست آمده دوام کافی و کیفیت لازم را نخواهد داشت، بلکه حتی این احتمال وجود دارد که با مشکلات بیشتری هم روبرو شوید. برای اطمینان از بالا بودن کیفیت خدمات ارائه شده، کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از زمان تاسیس تا امروز همواره از با کیفیت‌ترین مواد دندانپزشکی استفاده کرده است.

محیط دوستانه و برخورد حرفه‌ای

در نظر داشتن شرایط خاص جسمی و روحی بیمار و ایجاد محیطی آرام، امن و دوستانه از مهم‌ترین مواردی هستند که باید در یک کلینیک حرفه‌ای در نظر گرفته شوند. ما در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تجربه خوبی از روند درمانی یا زیبایی به شما ارائه کنیم. می‌توانید در صورت داشتن شرایط خاص و یا محدودیت، با متخصصین ما در میان بگذارید تا بهترین راهکار ممکن برای ارائه خدمات به شما را پیدا کنیم.

پوشش بیمه

خدمات درمانی دندانپزشکی می‌توانند هزینه‌بر باشند. به همین دلیل اطمینان از این که کلینیک انتخابی شما طرف قرارداد بیمه هست یا خیر می‌تواند تاثیر زیادی روی هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید داشته باشد. البته باید در نظر داشته باشید که خدمات زیبایی دندان عموماً تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار نمی‌گیرند. کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان طرف قرارداد بیمه‌های متعددی است و در صورتی که تحت پوشش این بیمه‌ها قرار دارید، می‌توانید هزینه درمانی خود را با استفاده از بیمه کاهش دهید.

آدرس و شمار تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

قرارگیری کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان در میدان هفت حوض (نبوت) باعث شده تا مراجعین بتوانند با روش‌های مختلفی خود را به این کلینیک برسانند. با توجه به این که کجای شرق تهران هستید، با روش‌های مختلفی می‌توانید برای دریافت خدمات درمانی و زیبایی به این مرکز مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از مناطق اصلی منطقه شرق تهران و نحوه رسیدن از آنها به دندانپزشکی مهر ایرانیان را بررسی می‌کنیم.

محله نارمک

محله نارمک

در صورتی که قصد داشته باشید از منطقه نارمک با استفاده از خودروی شخصی (و یا تاکسی) به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان بروید، بهترین مسیر پیش روی شما بزرگراه شهید قاسم سلیمانی (رسالت) است. اما در صورتی که قصد داشته باشید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، اگر به بزرگراه رسالت (شهید سلیمانی) نزدیک هستید می توانید در بزرگراه شهید قاسم سلیمانی از ایستگاه علم و صنعت سوار خط BRT3 (پایانه علم و صنعت–پایانه خاوران) شوید و در میدان نبوت پیاده شوید. در صورتی که به خیابان فرجام نزدیک هستید، می توانید سوار خط 383 (پایانه زین الدین–میدان رسالت) شوید و بعد از پیاده شدن در میدان رسالت، با خط 208 (سراج–پل خاقانی) خود را به نزدیکی میدان نبوت برسانید.

خیابان هنگام

خیابان هنگام

خیابان هنگام از محدوده پارک جنگلی لویزان تا میدان رسالت ادامه دارد. با توجه به طول مسیر، گزینه‌های مختلفی برای رسیدن به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان خواهید داشت. در صورت تمایل به استفاده از اتوبوس،‌ می‌توانید از محدوده چهارراه استقلال سوار خط 213 (شهرک شهید محلاتی–میدان رسالت) شوید و در میدان رسالت پیاده شوید. در صورتی که قصد دارید در خود میدان نبوت پیاده شوید، بعد از ایستگاه میدان رسالت، در ایستگاه گوهرشاد پیاده شده و سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) شوید تا مستقیماً به میدان رسالت برسید. علاوه بر این می‌توانید با استفاده از تاکسی و خودروی شخصی هم می­‌توانید خود را به راحتی تا میدان رسالت برسانید و از آنجا به سمت کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان حرکت کنید.

میدان رسالت

میدان رسالت

در صورتی که قصد دارید از محدوده میدان رسالت خود را به میدان هفت حوض برسانید، مسیر زیادی در پیش نخواهید داشت. اگر مایل هستید که از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنید، می توانید سوار اتوبوس خط 207 (رسالت-تهرانپارس) یا 701 (رسالت-وحیدیه) و یا 208 (سراج-پل خاقانی) شده و در نزدیکی میدان هفت حوض پیاده شوید. هم چنین می‌توانید از تاکسی‌ها و یا خودروی شخصی استفاده کنید. با توجه به نزدیکی مسیر، می‌توانید به پیاده روی هم فکر کنید.

خیابان سی متری نیروی هوایی

خیابان سی متری نیروی هوایی

در صورتی که قصد دارید از خیابان سی متری نیروی هوایی به میدان نبوت بروید، مسیر استفاده از حمل و نقل عمومی برای شما بسیار سرراست خواهد بود. سوار خط BRT3 (پایانه خاوران–پایانه علم و صنعت) شوید و در میدان نبوت پیاده شوید. در صورت تمایل به استفاده از خودروی شخصی و تاکسی هم می‌توانید با عبور از تقاطع دماوند وارد خیابان آیت شوید و مستقیماً به میدان نبوت برسید.

خیابان نیروی دریایی

خیابان نیروی دریایی

در صورتی که در بالای نیروی دریایی هستید، بهترین گزینه رفتن برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی سوار شدن به خط 222 (کوهک–میدان رسالت) که شما را تا میدان رسالت می‌رساند. همچنین در صورتی که به میدان رسالت نزدیک هستید، می‌توانید با رفتن به این میدان از تاکسی و یا اتوبوس برای رسیدن به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان استفاده کنید.

محله قنات کوثر

محله قنات کوثر

اگر در محله قنات کوثر و نزدیکی شهرک امید هستید، می توانید با خط 223 (شهرک پارس–میدان رسالت) تا ایستگاه نجاری بروید و سپس سوار خط 208 (سراج–پل خاقانی) شوید تا در ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت پیاده شوید. همچنین در صورتی که با همین خط تا ایستگاه گوهرشاد بروید، می توانید به پایانه اسلام پناه بروید و سوار خط 207 (میدان رسالت–چهارراه تهرانپارس) شوید تا در میدان نبوت پیاده شوید. در صورتی که قصد دارید از خودروی شخصی و یا تاکسی استفاده کنید، بهترین مسیر رسیدن به میدان نبوت از طریق اتوبان شهید باقری خواهد بود.

محله شمیران نو

محله شمیران نو

در صورتی که قصد دارید با استفاده از اتوبوس به میدان نبوت بروید، می توانید سوار خط 397 (شمیران نو–میدان رسالت) شوید و تا میدان رسالت برسید. رسیدن به میدان نبوت از میدان رسالت هم با استفاده از تاکسی و هم استفاده از اتوبوس امکانپذیر است. در صورتی هم که قصد دارید با خودروی شخصی و یا تاکسی مسیر را طی کنید، بهترین مسیر استفاده از اتوبان امام علی است.

محله لویزان

محله لویزان

اگر قصد استفاده از حمل و نقل عمومی را دارید، باید سوار خط 213 (شهرک شهید محلاتی–میدان رسالت) شوید تا به میدان رسالت رفته و از آنجا به میدان هفت حوض بروید. می­‌توانید در میدان الغدیر پیاده شده و سوار خط 207 (سراج–پل خاقانی) شوید تا در نزدیکی میدان نبوت پیاده شوید.

محله نظام آباد

محله نظام آباد

اگر قصد دارید از محله نظام آباد با استفاده از خودروی شخصی و یا تاکسی به میدان نبوت بروید، احتمالاً بهترین گزینه برای شما اتوبان امام علی و سپس ورود به اتوبان شهید سلیمانی (رسالت) خواهد بود. اگر قصد دارید با استفاده از حمل و نقل عمومی به میدان هفت حوض (نبوت) بروید، بهترین روش رفتن به خیابان دماوند است تا با خط BRT1 (پایانه آزادی–چهارراه تهرانپارس) تا ایستگاه آیت بروید. در این ایستگاه می‌توانید با خط BRT3 (خاوران–پایانه علم و صنعت) تا میدان نبوت بروید. هم چنین با استفاده از مترو هم می‌توانید خود را به نزدیکی میدان نبوت برسانید و با کمی پیاده روی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برسید.

خیابان دماوند

خیابان دماوند

خیابان دماوند یکی از طولانی ترین محورهای تردد در شرق تهران است که از اتوبان یاسینی تا میدان امام حسین امتداد دارد. در صورتی که در نزدیکی میدان امام حسین هستید، می توانید از طریق اتوبان امام علی با خودروی شخصی و تاکسی به میدان هفت حوض بروید. همچنین می‌توانید با استفاده از خط BRT1 (پایانه آزادی–چهارراه تهرانپارس) تا ایستگاه آیت بروید. در این ایستگاه می توانید با خط BRT3 (خاوران–پایانه علم و صنعت) خود را تا میدان نبوت برسانید. اگر در نزدیکی میدان شقایق هستید، با خط 208 (پل سراج–خاقانی) تا ایستگاه مدرسه بروید و سپس سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) شده و در نهایت در ایستگاه ارجمند پیاده شوید. اگر در نزدیکی بلوار خوشوقت قرار دارید، به ایستگاه چهارراه تهرانپارس–رسالت بروید و به خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید. و در پایان اگر در شرقی ترین قسمت خیابان دماوند هستید، می‌توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین–پایانه علم و صنعت)‌ تا ایستگاه پارک یاسمن رفته و از آنجا خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) به میدان نبوت برسید.

محله پیروزی

محله پیروزی

اگر مبدا شما محله پیروزی است و مایل به استفاده از حمل و نقل عمومی هستید، در صورتی که در غرب خیابان پیروزی باشید، می‌توانید از ایستگاه شهدا سوار خط 308 (پایانه امام خمینی–میدان امامت) شوید و در ایستگاه پمپ بنزین خط خود را عوض کرده و سوار خط BRT3 (خاوران–پایانه علم و صنعت) شوید و به نزدیکی میدان هفت حوض بروید. همچنین می توانید با استفاده از  خط 321 (انتهای خیابان 17 شهریور–میدان امام حسین)  تا ایستگاه شهید منتظری رفته و خط خود را عوض کنید و سوار BRT1 (پایانه آزادی–چهارراه تهرانپارس) شوید و تا ایستگاه شهید آیت بروید. از آنجا می توانید با خط BRT3 (خاوران–پایانه علم و صنعت) خود را به نزدیکی میدان هفت حوض برسانید.

محله مجیدیه

محله مجیدیه

بهترین روش برای استفاده از حمل و نقل عمومی از مجیدیه به مقصد میدان نبوت این است که سوار خط 362 (پیچ شمیران–میدان رسالت) شوید و تا میدان رسالت بروید. از میدان رسالت می‌توانید هم با تاکسی و هم با خط 208 (سراج–پل خاقانی) خود را به میدان هفت حوض برسانید. در صورتی که قصد دارید با تاکسی و یا خودروی شخصی از مجیدیه به میدان نبوت بروید می‌توانید از دو مسیر جانبازان و یا بزرگراه شهید سلیمانی این کار را انجام دهید.

محله سید خندان

محله سید خندان

در صورتی که با خودروی شخصی و تاکسی بخواهید از سید خندان (پل) به میدان هفت حوض برسید، کافی است وارد بزرگراه شهید سلیمانی شوید تا به خیابان آیت شمالی برسید و از آنجا به میدان هفت حوض بروید. هم چنین اگر قصد دارید تا با حمل و نقل عمومی خود را به میدان نبوت برسانید، باید سوار خط BRT5 (پایانه بیهقی–پایانه علم و صنعت) شوید و یا تا سر خیابان آیت بروید و مابقی مسیر را پیاده طی کنید، یا این که در میدان رسالت پیاده شوید و سوار خط 207 (میدان رسالت–چهارراه تهرانپارس) شوید و تا میدان نبوت بروید.

خیابان فرجام

خیابان فرجام

خیابان فرجام از حوالی اتوبان امام علی شروع می‌شود و در تقاطع با خوشوقت تمام می‌شود. در صورتی که در شرق این خیابان قرار دارید، می توانید سوار خط 224 (پایانه افق–پایانه علم و صنعت) شوید و در پارک یاسمن پیاده شده و سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) شوید و در نهایت در ایستگاه ارجمند در نزدیکی میدان هفت حوض پیاده شوید. اگر هم در فرجام غربی هستید، می‌توانید از سه راه فرجام سوار خط 208 (سراج–پل خاقانی) شوید و در ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت پیاده شوید. در صورتی که مایل هستید با تاکسی و یا خودروی شخصی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برسید، باید وارد بزرگراه شهید سلیمانی شوید و از خیابان دکتر آیت شمالی  به میدان هفت حوض بروید.

محله آبشار

محله آبشار

در صورتی که قصد دارید از محله آبشار به میدان هفت حوض بروید و مایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هستید، بهترین روش ممکن این است که خود را به مترو برسانید و با استفاده از خط 2 مترو تا ایستگاه سرسبز بروید. بعد از پیاده شدن در این ایستگاه شما ابتدای خیابان آیت شمالی خواهید بود و می‌توانید ادامه مسیر را به صورت پیاده طی کنید.

در صورتی که قصد دارید این مسیر را با اتوبوس طی کنید، می توانید به خیابان 17 شهریور بروید و سوار خط 321 (انتهای خیابان 17 شهریور–میدان امام حسین) شوید، در میدان امام حسین پیاده شده و با خط BRT1 (پایانه آزادی-چهارراه تهرانپارس) تا سر خیابان آیت بروید و ادامه مسیر را از سر خیابان آیت تا میدان نبوت با خط BRT3 (پایانه خاوران–پایانه علم و صنعت) بروید.

همچنین در صورتی که قصد دارید از خودروی شخصی و یا تاکسی استفاده کنید، بهترین مسیر دسترسی به میدان نبوت از طریق بزرگراه امام علی و خیابان جانبازان خواهد بود.

محله شورا

محله شورا

اگر مایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هستید و در نزدیکی خیابان 30 متری نیروی هوایی قرار دارید، می‌توانید مستقیماً با خط BRT 3 (پایانه خاوران–پایانه علم و صنعت) تا میدان نبوت بروید. همچنین اگر در نزدیکی میادین چایچی یا اطلاعات هستید، می‌توانید با استفاده از خط 206 (پایانه شهید براری–پایانه علم و صنعت)‌ تا پایانه علم و صنعت بروید و از آنجا با خط BRT3 (پایانه خاوران–پایانه علم و صنعت) خودتان را به میدان نبوت برسانید.

اگر هم قصد دارید تا با خودروی شخصی و یا تاکسی به مقصد بروید، مسیر احتمالی شما از خیابان آیت جنوبی، خیابان ثانی و خیابان برادران صادقی (به موازات خیابان آیت شمالی) خواهد بود.

محله تهرانپارس

محله تهرانپارس

نحوه دسترسی به میدان هفت حوض از تهرانپارس با توجه به وسعت این منطقه، کاملاً وابسته به موقعیت مکانی شما خواهد بود.

در صورتی که در محدوده فلکه اول، دوم یا سوم تهرانپارس باشید، باید با خط 399 (شهرک شهید بهشتی–پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه پارک یاسمن بروید و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس-میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید.

اگر در نزدیکی چهارراه سیدالشهدا هستید، بهتر است خود را به بزرگراه شهید سلیمانی و ایستگاه مترو تهرانپارس برسانید و با استفاده از خط 2، در ایستگاه سرسبز (روبروی خیابان آیت شمالی) پیاده شده و مابقی مسیر را پیاده طی کنید. هم چنین می‌توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین–پایانه علم و صنعت) و یا خط 224 (پایانه افق–پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت بروید.

در صورتی که در شرقی ترین بخش تهرانپارس هستید، می‌توانید باز هم با خط 401 (دانشگاه امام حسین–پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت بروید، یا در پارک یاسمن پیاده شده و با خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) تا میدان هفت حوض بروید.

همچنین اگر در نزدیکی میدان شهدا هستید، می‌توانید با خط 224 (پایانه افق–پایانه علم و صنعت) تا پارک یاسمن رفته و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) به میدان نبوت بروید.

محله حکیمیه

محله حکیمیه

در صورتی که قصد دارید با وسایل حمل و نقل عمومی از محله حکیمیه به میدان نبوت بروید، می‌توانید با خط 224 (پایانه افق–پایانه علم و صنعت) تا ایستگاه گلبرگ بروید و مابقی مسیر را پیاده طی کنید. هم چنین می‌توانید با همین خط در ایستگاه پارک یاسمن پیاده شده و با خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید. البته می‌توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین -پایانه علم و صنعت) هم از این محله تا ایستگاه پارک یاسمن بروید و ادامه مسیر را با خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) بروید.

بهترین مسیر برای افرادی که قصد دارند با خودروی شخصی و یا تاکسی به میدان نبوت بروند،‌ بزرگراه زین‌الدین و بعد بزرگراه امام علی و در نهایت بزرگراه شهید سلیمانی است.

شهرک بهشتی

شهرک بهشتی

بهترین راه برای استفاده از حمل و نقل عمومی به منظور رسیدن به میدان هفت حوض از این محله، استفاده از خط 401 (دانشگاه امام حسین–پایانه علم و صنعت) است. با این خط می‌توانید مستقیماً با ایستگاه گلبرگ بروید و ادامه مسیر را پیاده طی کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از خودروی شخصی و تاکسی به میدان هفت حوض بروید،‌ باید از طریق بزرگراه زین‌الدین به سمت بزرگراه باقری بروید و در نهایت از طریق خیابان جانبازان شرقی تا مقصد بروید. اگر هم مایل به پیاده روی نیستید، می‌توانید با همین خط تا ایستگاه پارک یاسمن بروید و ادامه مسیر تا میدان هفت حوض را با خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) طی کنید. یا اینکه تا انتهای مسیر خط به پایانه علم و صنعت بروید و در ادامه با خط BRT3 (پایانه علم و صنعت–پایانه خاوران) تا مقصد بروید.

مینی سیتی

مینی سیتی

اگر قصد دارید با وسایل حمل و نقل عمومی به میدان نبوت بروید، چند گزینه پیش رو دارید. می‌توانید با خط 213 (شهرک شهید محلاتی–میدان رسالت) تا میدان رسالت بروید و از آنجا با تاکسی، اتوبوس (خط 208: سراج–پل خاقانی) و یا پیاده به سمت مقصد حرکت کنید. گزینه دیگر استفاده از خط 216 (شهرک شهید محلاتی–پایانه علم و صنعت شمالی) هم تا پایانه علم و صنعت شمالی بروید و از آنجا با خط BRT3 (پایانه علم و صنعت–پایانه خاوران) تا میدان نبوت بروید.

در صورتی که مایل هستید با خودروی شخصی و یا تاکسی از محله مینی سیتی به میدان نبوت بروید، باید با عبور از بزرگراه امام علی خود را به نزدیکی این منطقه رسانده و در نهایت یا از خیابان جانبازان غربی به سمت میدان نبوت بروید، یا از طریق بزرگراه شهید سلیمانی به خیابان آیت شمالی بروید و از آنجا به میدان هفت حوض برسید.

کوی نوبنیاد

کوی نوبنیاد

برای اینکه از کوی نوبنیاد با وسایل حمل و نقل عمومی به میدان رسالت بروید، می‌توانید سوار خط 387 (میدان قدس–میدان رسالت) شوید و تا میدان رسالت بروید و از آنجا با یکی از خطوط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) تا خود میدان نبوت یا 208 (سراج–پل خاقانی) تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی این میدان بروید.

در صورتی هم که مایل هستید با خودروی شخصی یا تاکسی به میدان نبوت بروید، باید از طریق بزرگراه امام علی خود را به خیابان جانبازان برسانید و از آنجا به میدان نبوت بروید.

محله سرخه حصار

محله سرخه حصار

برای این که با خودروی شخصی به میدان نبوت بروید، باید وارد بزرگراه باقری شمال شوید و بعد از رد کردن خیابان دماوند دور زده و از طریق مسیر باقری جنوب، خود را به خیابان ثانی و سپس خیابان مدائن برسانید و از این خیابان خود را به میدان هفت حوض (نبوت) برسانید.

نزدیک ترین مسیر برای این که بتوانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به میدان نبوت برسید، این است که خود را به خیابان دماوند رسانده و با استفاده از خط 207 (چهارراه تهرانپارس–میدان رسالت) مستقیماً تا خود مقصد بروید.

میدان هروی

میدان هروی

برای این که با استفاده از وسایل حمل  نقل عمومی از میدان هروی تا میدان نبوت بروید، چند گزینه پیش رو دارید. می‌توانید با خط 3 مترو تا ایستگاه صیاد شیرازی بروید و از آنجا با خط 209 (پایانه شهید بهشتی–پل خاقانی) تا ایستگاه گلستان رفته و ادامه مسیر را با خط 701 (وحیدیه–میدان رسالت) طی کرده و در نزدیکی میدان نبوت پیاد شوید. هم چنین می‌توانید با خط 301 پایانه مترو شهید حقانی–بلوار ارتش) به ایستگاه مبارک آباد بروید و از آنجا با خط 87 (میدان قدس–میدان رسالت) تا میدان رسالت بروید، ادامه مسیر را به صورت پیاده، با تاکسی و یا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس- میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید.

اگر هم قصد داشته باشید با تاکسی و یا خودروی شخصی به مقصد بروید، می‌توانید از بزرگراه امام علی و خیابان جانبازان، یا بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه شهید سلیمانی و سپس خیابان آیت این کار را انجام دهید.

دندانپزشک در شرق تهران

کیلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی متعددی در شرق تهران وجود دارند. در ذیل به تعدادی از دندانپزشکان شرق تهران اشاره خواهیم کرد:

 • کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان: میدان نبوت، ضلع جنوب شرقی، نبش عظیمی نیا،‌پلاک 4، طبقه اول
 • کلینیک دکتر سید محسنی–تهرانپارس
 • دندانپزشکی آرامیس–پیروزی
 • دکتر فرهاد صدر الدینی–نارمک
 • دکتر سید رامین مدنی–مجیدیه
 • دکتر ماهک شهبد–فرجام
 • دکتر شهرام ایزدی-پیروزی
 • کلینیک ایده آل–فرجام
 • دکتر صدیقه مظفر–نارمک
 • دکتر امیررضا طاهری–دماوند
 • دکتر نازنین شیخی-پیروزی
 • دکتر علی قاضی نظام–30 متری نیروی هوایی
 • دندانپزشکی شمیرانو–خیابان هنگام
 • دندانپزشکی الماس-شمیران نو
 • کلینیک دندانپزشکی دریا دنتال–نیروی دریایی
 • دندانپزشکی لبخندینو–لویزان
 • کلینیک دندانپزشکی هروی–هروی
 • کلینیک دکتر روزبهانی–مینی سیتی
 • دکتر رضا بختیاری–مینی سیتی
 • دندانپزشکی لبخند–تهرانپارس
 • دکتر پورمحمد–تهرانپارس
 • دندانپزشکی الیت–هروی
 • دکتر روزبه کیا دلیری-حکیمیه
 • کلینیک دندانپزشکی پردیس–سید خندان
 • دکتر مریم ابراهیمی–هروی
 • دندانپزشکی مجید–شورا
 • دندانپزشکی دکتر روحانی–پیروزی
 • دندانپزشکی دکتر علی بیگی–سید خندان
 • کلینیک دندانپزشکی روشن–حکیمیه
 • دکتر شهریاری-مجیدیه

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی