دندانپزشک در فرجام، دلاوران، سراج

دندانپزشک در فرجام، دلاوران، سراج

کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان به عنوان پاسخی به نیاز شهروندان گرامی شرق تهران به خدمات دندانپزشکی با کیفیت و حرفه‌ای بیش از یک دهه پیش تاسیس شد. در تمام این سالها همواره از بهترین مواد اولیه و جدیدترین روش‌های درمانی استفاده کرده‌ایم تا بتوانیم بالاترین سطح خدمات درمانی را به شما عزیزان ارائه کنیم. نیازهای درمانی و خدمات زیبایی دهان و دندان شما همگی در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان توسط حاذق‌ترین متخصصین انجام می‌شود.

برای دریافت خدمات درمانی، ‌زیبایی و یا جراحی‌های پیچیده فک و دندان در شرق تهران، می‌توانید با ما تماس بگیرید و نوبت مشاوره خود را رزرو کنید.

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

خیابان فرجام

دندانپزشکان خیابان فرجام:

خیابان فرجام

دندانپزشکانی که در محدوده خیابان فرجام فعالیت دارند شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. دکتر مرجانه اطمینان قوچانی
  2. دندانپزشکی سینا
  3. دکتر رضا اله

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

خیابان فرجام به دو بخش غربی و شرقی تقسیم می‌شود که سمت غرب از بزرگراه امام علی شروع شده و تا بزرگراه باقری ادامه دارد و از باقری تا فلکه دوم تهرانپارس شرق آن محسوب می‌شود. از تقاطع‌های مهم آن می‌توان به خیابان هنگام، نیروی دریایی، بزرگراه باقری و خیابان خوشوقت اشاره کرد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

در فرجام غربی از ایستگاه سه راه فرجام (خط 208 سراج-پل خاقانی) استفاده کنید. این ایستگاه در خیابان آبگون قرار دارد. پس از آنکه سوار شدید در ایستگاه گلبرگ پیاده شوید. خیابان مدائن را به سمت شمال بروید، وارد جانبازان شرقی شده و مسیر خود را تا رسیدن به میدان هفت حوض ادامه دهید.

همچنین اگر در محدوده جنوب خیابان طباطبایی نسب یا نرسیده به بزرگراه باقری هستید، می‌توانید از ایستگاه هنرستان (خط 383 پایانه زین الدین-میدان رسالت) مسیر خود را شروع کرده و در میدان رسالت پیاده شوید. باقی مسیر را می‌توانید از طریق خیابان قزوینی وارد خیابان جلال خمینی شده، به سمت جنوب بروید تا به خیابان دکتر آیت می‌رسید. دکتر آیت را به سمت جنوب بروید تا به میدان هفت حوض برسید.

در فرجام شرقی با ایستگاه رشید (نرسیده به باغدارنیا) خط 401 (دانشگاه امام حسین-پایانه علم وصنعت) مسیر خود را آغاز کنید و در ایستگاه گلبرگ پیاده شوید و خود را به خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) برسانید و مستقیم به مسیر خود ادامه دهید تا به هفت حوض برسید.

همچنین در فرجام شرقی نزدیک خیابان گلشنی 117 ایستگاه زرین قرار دارد. پس از سوار شدن در این ایستگاه خط 244 (پایانه افق-پایانه علم وصنعت) در ایستگاه پارک یاسمن پیاده شوید. سوار اتوبوس خط 207 (چهارراه تهرانپارس-میدان رسالت) شوید و در ایستگاه ارجمند پیاده شوید. مقداری پیاده روی به سمت شرق شما را به میدان هفت حوض می‌رساند.

دسترسی از طریق خودرو:

با خودروی شخصی یا تاکسی به سمت فرجام غربی حرکت کنید. از طریق بزرگراه سلیمانی خود را به میدان رسالت برسانید. از آنجا وارد خیابان بختیاری شوید. سپس خیابان مهران پور را به سمت شرق طی کنید تا به خیابان آیت برسید. از آنجا کمی به سمت پایین بروید تا به مقصد برسید.

خیابان دلاوران

دندانپزشکان بلوار دلاوران:

بلوار دلاوران

کلینیک دندانپزشکی‌ای که در محدوده خیابان دلاوران فعالیت دارد عبارت است از:

  • دندانپزشکی تاج

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

خیابان دلاوران از سمت غرب از میدان الغدیر شروع شده و تا خیابان مظفری نیا امتداد پیدا می‌کند. خیابان‌های مهمی که در این مسیر قرار دارند شامل تکاوران و بلوار آزادگان می‌شوند.

دسترسی از طریق اتوبوس:

در صورتی که نزدیک میدان الغدیر هستید، می‌توانید از طریق ایستگاه  الغدیر (خط 208، سراج-پل طالقانی) به ایستگاه گلبرگ بروید و از آنجا با ادامه مسیر در جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) به میدان هفت حوض برسید.

ایستگاه‌های آزادگان (نزدیک بلوار آزادگان)، تکاوران (نزدیک خیابان تکاوران)، سراج (نزدیک والائیان) که در خیابان دلاوران هستند همانند مسیر قبلی شما را به مقصد می‌رسانند.

دسترسی از طریق خودرو:

برای رسیدن به میدان هفت حوض با خودروی شخصی، به سمت میدان الغدیر حرکت کرده و ادامه‌ی مسیر را به ترتیب زیر طی کنید:

حیدرخوانی-چهل و دوم-آبگون- سی و دوم شرقی-میدان صدم-جلال خمینی-بزرگراه سلیمانی شرق-خیابان آیت-میدان هفت حوض.

خیابان سراج

دندانپزشک در خیابان سراج:

خیابان سراج

کلینیک‌های دندانپزشکی خیابان سراج عبارتند از:

  1. دندانپزشکی سیب
  2. دندانپزشکی مستر دنتو

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

خیابان سراج (مظفری نیا) از سمت شمال در بلوار استقلال شروع شده و تا خیابان فرجام ادامه دارد. خیابان‌های دلاوران، زفرقندی، جهانشاهلو و بزرگراه زین الدین در این محدوده قرار دارند.

دسترسی از طریق اتوبوس:

در شمال خیابان سراج نرسیده به بلوار استقلال ایستگاه‌های خط 208 (سراج-پل خاقانی) قرار دارند. این ایستگاه‌ها شامل ایستگاه شانزدهم (بین نیکوقدم و رضاییان شرق) و نجاری (بین شهبازی و لادن) می‌شوند. پس از سوار شدن در هر کدام از این ایستگاه‌ها  در ایستگاه گلبرگ شرقی پیاده شوید و در خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) به سمت میدان هفت حوض حرکت کنید. ایستگاه سی متری اول نبش مرادی همین مسیر را طی می‌کند.

در صورتی که در محدوده خیابان دلاوران هستید می‌توانید از ایستگاه سراج خط 208 مسیر خود را آغاز کنید.

در جنوب سراج، در خیابان فرجام ایستگاه هنرستان خط 383 (زین الدین-رسالت) قرار دارد. می‌توانید از این طریق تا میدان رسالت بروید و باقی مسیر را پیاده  یا با تاکسی تا میدان هفت حوض طی کنید.

دسترسی از طریق خودرو:

با خودروی شخصی می‌توانید از خیابان دلاوران به سمت هنگام حرکت کنید. پس از آن وارد بزرگراه سلیمانی شرق شده تا به خیابان دکتر آیت برسید. در خیابان دکتر آیت به سمت جنوب حرکت کنید تا به هفت حوض برسید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی