دندانپزشک در قنات کوثر، بلوار استقلال و مجیدآباد

دندانپزشک در قنات کوثر، بلوار استقلال، مجیدآباد

زمانی که قصد انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی برای درمان و یا ترمیم‌های زیبایی دارید، مهم‌ترین عواملی که به آنها باید دقت داشته باشید تخصص بالای پزشکان، استفاده از مواد با کیفیت و استفاده از به روز‌ترین روش‌های مورد استفاده در دندانپزشکی است. با انتخاب کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان هرسه این موارد را در بالاترین سطح دریافت می‌کنید.

بیش از یک دهه خدمت رسانی موفق به شهروندان گرامی در شرق تهران، گواهی بر ارائه بالاترین سطح خدمات در تمام طول این سال‌ها است. در کنار کیفیت خدمات، دسترسی آسان به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان با توجه به موقعیت مکانی این کلینیک در میدان هفت حوض، باعث شده تا بتوانید به راحتی به این کلینیک دسترسی داشته باشید.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رزرو نوبت مشاوره، با ما تماس بگیرید.

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

محله قنات کوثر

دندانپزشکان در محله قنات کوثر

محله قنات کوثر

کلینیک‌های دندانپزشکی که در محله قنات کوثر فعالیت دارند:

 • دندانپزشکی رادان
 • دکتر جلال مسعودی
 • دکتر پریسا ایمانمنش

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

محله قنات کوثر جزو محلات تهرانپارس در منطقه 4 تهران است. در شمال این محله بزرگراه بابایی، شرق آن اتوبان باقری و جنوب آن بزرگراه زین الدین قرار دارد که از این جهت دسترسی مناسبی به خیابان‌های اصلی تهران دارد. شهرک امید که از معروف ترین شهرک‌های تهران است در این محدوده قرار دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

جهت رفتن به میدان هفت حوض با اتوبوس، در صورتی که نزدیک خیابان مطهری نیستید، ابتدا باید کمی باید پیاده روی کنید به سمت مطهری پایین تر از میدان امید و سوار خط 223 شهرک امید شده که به سمت میدان رسالت می‌رود. پس از 15 ایستگاه، در ایستگاه گوهرشاد واقع در میدان رسالت پیاده شوید. پس از عبور از پل میدان رسالت ادامه مسیر را به صورت پیاده به دو طریق می‌توانید طی کنید:

 • خیابان بختیاری، خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) به سمت شرق و در نهایت به میدان نبوت یا هفت حوض می‌رسید.
 • بزرگراه سلیمانی را به سمت شرق طی کنید تا به خیابان دکتر آیت می‌رسید. سپس خیابان دکتر آیت را به سمت جنوب طی کنید تا به میدان هفت حوض برسید.

دسترسی از طریق خودرو:

در صورتی که قصد دارید با خودروی شخصی به سمت میدان هفت حوض (میدان نبوت) حرکت کنید، می‌توانید با حرکت به سمت اتوبان باقری به جنوب، وارد جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) شده سپس ادامه‌ی مسیر را در خیابان‌های: دردشت، دقیقی، رودباری، غفاری، مدائن و برغمدی به ترتیب طی کرده تا به خیابان آیت می‌رسید؛ نهایتاً در خیابان آیت به سمت شمال حرکت کنید تا به میدان هفت حوض برسید.

بلوار استقلال

دندانپزشک در بلوار استقلال:

بلوار استقلال

مطب‌های دندانپزشکی محدوده بلوار استقلال:

 • دکتر فرشاد نیک فر
 • دکتر امیر دین محمدی
 • دکتر بنفشه قائدی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

بلوار استقلال که از بلوار سید علی روته (استخر) شروع شده و تا اتوبان امام علی شمال امتداد پیدا می‌کند، بخشی از آن در محدوده قنات کوثر قرار دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

 1. در صورتی که در محدوده خیابان مظفری نیا (پایین بلوار استقلال، بین حسینی (شکوفه) و والائیان) هستید می‌توانید به سمت اتوبوس خط 208 (سراج-پل خاقانی) ایستگاه شانزدهم (بین نیکو قدم و رضاییان شرقی) یا ایستگاه نجاری (بین شهبازی و لادن) رفته و پس از 14 ایستگاه در گلبرگ پیاده شوید. خیابان گلبرگ را به سمت شمال طی کرده تا به خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) برسید. پس از حدود 600 متر پیاده روی به سمت غرب، به میدان هفت حوض (میدان نبوت) می‌رسید.
 2. در صورتی که در بلوار استقلال بین هنگام و خیابان والائیان سکونت دارید، اتوبوس خط 216 (شهرک شهید محلاتی-پایانه علم و صنعت شمالی) را در ایستگاه گلستان (بین آمره‌ای و هنگام) سوار شوید و پس از 9 ایستگاه، در ایستگاه  علم و صنعت شمالی پیاده شوید. حدود 100 متر به سمت پایانه علم و صنعت-پایانه خاوران پیاده روی کنید. پس از آن سوار خط BRT3 (پایانه علم و صنعت- پایانه خاوران) شوید و بعد از 2 ایستگاه در نبوت پیاده شوید. پس از طی کردن حدود 300 متر به صورت پیاده به سمت شمال، به میدان هفت حوض می‌رسید.
 3. در صورتی که در بلوار استقلال بین خیابان والائیان و جمال‌لو سکونت دارید، اتوبوس خط 216 (شهرک شهید محلاتی-پایانه علم و صنعت شمالی) را در ایستگاه کوهستان سوار شوید و پس از 8 ایستگاه، در ایستگاه  علم و صنعت شمالی پیاده شوید. حدود 100 متر به سمت پایانه علم و صنعت-پایانه خاوران پیاده روی کنید. پس از آن سوار خط BRT3 (پایانه علم و صنعت-پایانه خاوران) شوید و بعد از 2 ایستگاه در نبوت پیاده شوید. پس از طی کردن حدود 300 متر یه صورت پیاده به سمت شمال، به میدان هفت حوض می‌رسید.
 4. نزدیک خیابان بیست متری مسجد در بلوار استقلال، ایستگاه اتوبوس مسجد (خط 223، شهرک پارس-میدان رسالت)  قرار دارد که می‌تواند شما را تا میدان رسالت برساند. پس از پیاده شدن می‌توانید ادامه مسیر را به صورت پیاده تا میدان هفت حوض طی کنید.
 5. در صورتی که در محدوده‌ی میدان امید بلوار استقلال سکونت دارید می‌توانید از ایستگاه اتوبوس شهرک امید واقع در خیابان مطهری، پایین تر از طریقی (خط 223، شهرک پارس-میدان رسالت) استفاده کنید. در میدان رسالت پیاده شده و به سمت خیابان دکتر آیت حرکت کرده، سپس به سمت جنوب خیابان آیت حرکت کرده تا به میدان هفت حوض برسید.
 6. بلوار استقلال، در حد فاصل بین بلوار سید علی روته (استخر) و اتوبان باقری، دارای چند ایستگاه اتوبوس (خط 339، شهرک شهید بهشتی-پایانه علم و صنعت) به شرح زیر است:
 • ایستگاه شهرک فرهنگیان: نرسیده به خیابان صاحب‌الزمان
 • ایستگاه استقلال: نرسیده به خیابان توحید

هر دوی این ایستگاه‌ از یک مسیر حرکت می‎کنند. بعد از سوار شدن در هر یک از این ایستگاه‌ها، در ایستگاه گلبرگ پیاده شده و خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی) را تا انتها پیاده طی کنید تا به میدان هفت حوض برسید.

دسترسی از طریق خودرو:

در صورتی که قصد دارید با خودروی شخصی از بلوار استقلال به سمت میدان هفت حوض برید، از این مسیر را می‌توانید استفاده کنید:

به سمت بزرگراه زین الدین رفته، سپس از امام علی جنوب وارد بزرگراه سلیمانی شده و اولین دوربرگردان را دور بزنید. به حرکت خود ادامه داده تا به خیابان آیت برسید. خیابان آیت را به سمت جنوب رفته تا به میدان هفت حوض برسید.

محله مجیدآباد

دندانپزشک در محله مجیدآباد:

مجیدآباد

از دندانپزشکان محله مجید آباد می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • مرکز دندانپزشکی توحید
 • دکتر شهید نعمتی
 • دکتر غلامرضا کوچکی شلمانی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

محله‌ی مجید آباد در محدوده‌ی تهرانپارس، منطقه 4 شهرداری قرار دارد که از شمال به اتوبان بابایی، از غرب به اتوبان باقری و از جنوب به اتوبان زین الدین راه دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

 1. در صورتی که در محله مجید آباد در شهرک فرهنگیان یا نزدیک بزرگراه زین الدین سکونت دارید، می‌توانید از اتوبوس 224 (پایانه افق-پایانه علم وصنعت) استفاده کنید. این ایستگاه اتوبوس پایین بزرگراه زین الدین، ابتدای بلوار شاهد قرار دارد. پس از اینکه سوار اتوبوس در ایستگاه استخر شدید؛ بعد از 8 ایستگاه در پارک یاسمن پیاده شوید. برای ادامه‌ی مسیر سوار اتوبوس خط 207 (چهار راه تهرانپارس-میدان رسالت) شوید. بعد از 5 ایستگاه در ارجمند پیاده شوید. بعد از حدود 200 متر پیاده روی به سمت شرق خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) به میدان هفت حوض (نبوت) می‌رسید.
 2. در صورتی که در غرب پارک پلیس محدوده خیابان توحید سکونت دارید می‌توانید از ایستگاه‌های اتوبوس خط 399 (شهرک شهید بهشتی-پایانه علم و صنعت) در خیابان توحید استفاده کنید:
 • ایستگاه مسجد (ما بین شاهین و عبدلوند)
 • پارک پلیس (بین چهارم و پنجم شرقی)

پس از سوار شدن در هر کدام از این ایستگاه ها، در ایستگاه پارک یاسمن پیاده شده و سوار اتوبوس خط  207 (چهار راه تهرانپارس-میدان رسالت) شوید. بعد از 5 ایستگاه در ارجمند پیاده شوید. بعد از حدود 200 متر پیاده روی به سمت شرق خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) به میدان هفت حوض (نبوت) می‌رسید.

دسترسی از طریق خودرو:

در صورت استفاده از خودروی شخصی برای رفتن به میدان هفت حوض از مجیدآباد از مسیر زیر استفاده کنید:

بزرگراه زین الدین، اتوبان باقری به سمت جنوب، جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، دردشت، رودباری، غفاری، مدائن، برغمدی، سپس وارد خیابان آیت شده و به سمت میدان هفت حوض حرکت کنید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی