دندانپزشک در گلبرگ (جانبازان)، فدک، سمنگان و ثانی

دندانپزشک در گلبرگ (جانبازان)، فدک، سمنگان و ثانی

کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان با در نظر داشتن نیاز مردم شرق تهران به یک کلینیک دندانپزشکی به روز، مجهز و با کادر درمانی حرفه­‌ای در سال 1390 در منطقه هفت حوض تهران تاسیس شد. از زمان شروع به فعالیت،‌ این کلینیک با به کارگیری جدیدترین متدهای درمانی و زیبایی و استفاده از مرغوب‌­ترین مواد اولیه را به عنوان اصول کاری خود انتخاب کرده است. کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان به عنوان یکی از برترین کیلینک­‌های دندانپزشکی شرق تهران افتخار خدمت ­رسانی با کیفیت به همشهریان در خیابان‌های گلبرگ(جانبازان)، فدک و ثانی را دارد. شما می­‌توانید برای دریافت خدمات ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی و دریافت راهنمایی با ما تماس  بگیرید.

آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

خیابان گلبرگ (جانبازان)

دندانپزشکان گلبرگ (جانبازان)

خیابان گلبرگ

از دندانپزشکان منطقه گلبرگ (جانبازان) می­‌توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دکتر سید محمدرضا بنی­‌هاشمی – گلبرگ غربی
 • دکتر محسن عبدیان – گلبرگ شرقی
 • دکتر سعید جمالی – گلبرگ غربی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

گلبرگ مانند خیابان آیت، یکی از دو خیابانی است که به میدان هفت حوض (نبوت) منتهی می­‌شود. در صورتی که قصد داشته باشید از خیابان گلبرگ خود را به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان برسانید. در صورتی که نزدیک هستید، می‌توانید این کار را با چند دقیقه پیاده‌­روی انجام دهید. علاوه‌براین، اگر از سمت میدان سبلان وارد گلبرگ شوید، باید سوار خط 209 (بهشتی – خاقانی) شده و در ایستگاه گلستان پیاده و سوار بر خط 701 (وحیدیه – میدان رسالت) شوید. در صورتی که در گلبرگ شرقی قرار دارید هم می­‌توانید در ایستگاه پارک یاسمن سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) شوید.

محله فدک

دندانپزشکان فدک

محله فدک

از دندانپزشکان منطقه فدک می­‌توان به افراد و کلینیک­های زیر اشاره کرد:

 • کلینیک بهار – فدک
 • دکتر احمد خاکسار – فدک
 • دندانپزشکی فدک – فدک

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

محله فدک در غرب میدان هفت حوض (نبوت) و شرق بزرگراه امام علی قرار دارد. برای دسترسی به میدان هفت حوض از این منطقه می‌­توانید از خطوط مترو (ایستگاه‌های فدک و جانبازان) استفاده کنید. هم­چنین خط اتوبوس 701 (وحیدیه – میدان رسالت) و یا 312 (میدان قیام – میدان رسالت) (در این خط باید در متروی گلبرگ پیاده شوید و مجددا سوار اتوبوس خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس) هم می­‌توانند شما را به مقصد برسانند. علاوه‌براین، استفاده از تاکسی و  خودرو شخصی هم گزینه دیگری برای رسیدن به کلینیک مهر ایرانیان محسوب می­شود.

میدان هفت حوض در خیابان آیت قرار دارد. به همین دلیل، بهترین روش دسترسی به میدان هفت حوض و کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از خیابان آیت شمالی استفاده از اتوبوس خط 207 (تهرانپارس – میدان رسالت) و تاکسی است و برای خیابان آیت جنوبی هم می‌توانید از خط BRT3 (علم و صنعت – خاوران) یا تاکسی استفاده کنید.

خیابان سمنگان

دندانپزشکان سمنگان

محله سمنگان-min

از دندانپزشکان منطقه سمنگان می­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دکتر فرهاد صدرالدینی – سمنگان
 • دکتر ابراهیم محی‌­الدینی بناب – سمنگان
 • کلینیک دندانپزشکی مهراز – سمنگان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

سمنگان از یک سو به میدان رسالت و از سوی دیگر به خیابان ثانی منتهی می‌­شود. برای دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از این خیابان، بسته به موقعیت خود، در صورتی که در جنوب خیابان باشید می‌­توانید با خط 701 اتوبوس (وحیدیه – میدان رسالت) خود را به نزدیکی میدان هفت حوض برسانید و یا در صورتی که در شمال این خیابان و نزدیکی میدان رسالت هستید، با استفاده از خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس)، خط 208 (سراج – پل خاقانی) و یا خط 701 اتوبوس (وحیدیه – میدان رسالت) خود را به میدان نبوت (هفت حوض) نزدیک کنید. همچنین می­‌توانید سوار تاکسی شده و یا با استفاده از خودروی شخصی از مسیر خیابان آیت یا شهید غیبی به مقصد برسید.

خیابان ثانی

دندانپزشکان ثانی

دندانپزشکان خیابان ثانی

از دندانپزشکان منطقه ثانی می­‌توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دکتر منوچهر طیبی – بین دماوند و ثانی
 • دکتر نادره صدیقی – بین چمن و ثانی
 • دندانپزشکی مهرنژاد نوین – ثانی نزدیک میدان شقایق

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

ثانی از خیابان­‌های بزرگ و پرتردد منطقه محسوب شده و در محور شرقی_غربی از اتوبان امام علی تا اتوبان باقری ادامه دارد. در صورتی که در غرب این خیابان و نزدیک اتوبان امام علی باشید، گزینه‌­های دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان شامل استفاده از خط 701 اتوبوس (وحیدیه – میدان رسالت)‌ استفاده از تاکسی و یا ماشین شخصی از مسیر خیابان گلستان  و یا رفتن به ایستگاه متروی فدک و استفاده از مترو خواهد بود. در صورتی که در شرق این خیابان و نزدیک اتوبان باقری و میدان شقایق هستید، علاوه‌بر استفاده از تاکسی و خودروی شخصی، می­‌توانید سوار اتوبوس خط 208 (خاقانی – پل سراج) شده و بعد از 3 ایستگاه وارد خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) شوید و به نزدیکی میدان هفت حوض برسید، هم­چنین می­‌توانید تا خیابان حاجی صادقی پیاده بروید و مستقیما سوار خط 207 شوید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی