دندانپزشک در هنگام، شمیران نو، نیروی دریایی، لویزان و شیان

دندانپزشک در هنگام، شمیران نو، نیروی دریایی، لویزان و شیان

در انتخاب مطب دندانپزشکی،‌ تجربه بالای کادر درمان، اطمینان از این که مرکز درمانی شما از بهترین مواد ممکن استفاده می­‌کند و به روز بودن روش‌­های درمانی، مهم­ترین مواردی هستند که باید به آنها توجه داشته باشید. دندانپزشکی مهر ایرانیان با رعایت این سه اصل و حفظ کیفیت بالای خدمات، بیش از یک دهه خدمت­‌رسانی موفق در کارنامه خود دارد. ساکنین شرق تهران می­‌توانند با روش­‌های مختلف از جمله حمل و نقل عمومی، خود را به میدان هفت حوض برسانند و از خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی مهر ایرانیان بهر­مند شوند. برای دریافت مشاوره اولیه و رزرو زمان معاینه، با ما تماس بگیرید.

آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

خیابان هنگام

دندانپزشکان هنگام

دندانپزشکان هنگام

از دندانپزشکان منطقه هنگام می‌­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی شهدای اتوبوسرانی – خیابان هنگام
 • دندانپزشکی و دندانسازی دکتر کثیری – خیابان هنگام
 • دندانپزشکی شمیرانو – خیابان هنگام

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از خیابان هنگام

هنگام یکی از مسیرهای دسترسی در شرق تهران است که از پارک جنگلی شیان (لویزان) تا میدان رسالت امتداد دارد. در صورتی که در قسمت میانی این مسیر باشید (قسمت بالا از درون پارک­‌های جنگلی شیان و لویزان عبور می­‌کند)، می­‌توانید با رفتن به چهارراه استقلال سوار خط 213 (شهرک شهید محلاتی – میدان رسالت) شوید و بعد از میدان رسالت خودتان را به میدان نبوت (هفت حوض) برسانید. یا این که به مسیر تا ایستگاه گوهرشاد ادامه داده و سپس سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) شوید و در میدان نبوت پیاده شوید. با توجه به طولانی بودن مسیر، استفاده از خودروی شخصی و یا تاکسی هم می­‌تواند گزینه خوبی محسوب شود.

محله شمیران نو

دندانپزشکان محله شمیران نو

دندانپزشکان محله شمیران نو

از دندانپزشکان منطقه شمیران نو می‌­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دکتر مجتبی غریبیان – شمیران نو
 • دندانپزشکی الماس – شمیران نو
 • دکتر غریبیان– شمیران نو

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله شمیران نو

در صورتی که قصد دارید از محله شمیران نو خود را به دندانپزشکی مهر ایرانیان برسانید، یا باید وارد خیابان نیروی دریایی شده و سوار خط 397 (شمیران نو – میدان رسالت) شوید و در میدان رسالت پیاده شوید، از میدان رسالت هم می­توانید با استفاده از خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس) خود را به میدان نبوت برسانید. یا اینکه می‌­توانید از الغدیر، سوار خط 208 (سراج – پل خاقانی) شوید و در ایستگاه گلبرگ پیاده شوید. البته استفاده از خودرو (تاکسی یا وسیله نقلیه شخصی) هم همیشه از گزینه‌های خوبی خواهند بود.

محله نیروی دریایی

دندانپزشکان نیروی دریایی

دندانپزشکان نیروی دریایی

از دندانپزشکان منطقه نیروی دریایی می­‌توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دکتر بنفشه سادات مرعشی – نیروی دریایی
 • دکتر سمانه سادات حسینی – نیروی دریایی
 • کلینیک دندانپزشکی دریا دنتال – نیروی دریایی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از نیروی دریایی

محله نیروی دریایی در شمال میدان رسالت قرار دارد. در صورتی که در پایین این خیابان باشید، می­‌توانید با رفتن به میدان رسالت به آسانی به میدان نبوت بروید. اما اگر بالای این خیابان قرار دارید، می­‌توانید به ایستگاه کوهک رفته و سوار خط 222 (میدان رسالت – کوهک) شوید تا به میدان رسالت برسید. رفتن از میدان رسالت به میدان نبوت مسیری سرراست، ساده و کوتاه است که می‌توانید هم به صورت پیاده، هم با تاکسی و هم وسایل حمل و نقل عمومی آن را طی کنید.

محله لویزان

دندانپزشکان لویزان

دندانپزشکان لویزان

از دندانپزشکان بلوار ابوذر می­‌توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی لویزان – لویزان
 • دکتر مهدیه حاجی مرادی – لویزان
 • دندانپزشکی لبخندینو – لویزان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

لویزان منطقه‌ای خوش آب و هوا در بالای اتوبان رسالت است. برای استفاده از حمل و نقل عمومی اتوبوس در این منطقه برای رفتن به دندانپزشکی مهر ایرانیان،‌ باید سوار خط 213 (شهرک شهید محلاتی – میدان رسالت) شوید. بعد از سوار شدن به این خط، می­‌توانید مسیر خود را مستقیما تا میدان رسالت ادامه و از آنجا به میدان هفت حوض بروید. همچنین می­‌توانید در میدان الغدیر پیاده شده و سوار خط 207 (سراج – پل خاقانی) شوید تا در نزدیکی میدان نبوت پیاده شوید. تاکسی‌های خطی هم گزینه دیگر شما برای رفتن به میدان هفت حوض خواهند بود. همچنین خودروی شخصی شما هم می‌­تواند از گزینه‌ها­ی سریع و مناسبی باشد. دسترسی با خودروی سواری از سه طریق اتوبان صیاد شیرازی، اتوبان امام علی و خیابان کوهستان امکان­‌پذیر است که بسته به موقعیت خود می­‌توانید یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید.

محله شیان

دندانپزشکان شیان

دندانپزشکان شیان

از دندانپزشکان شیان می‌­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی شفا – شیان
 • دکتر کافی آبادی – شیان
 • دکتر سید محسنی – شیان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

محله شیان در دل منطقه لویزان قرار دارد و گاها نام این دو محل با هم اشتباه گرفته می­‌شوند. بهترین خط اتوبوس برای استفاده از حمل و نقل عمومی به سمت میدان نبوت خط 387 (میدان قدس – میدان رسالت) است که برای سوار شدن به آن باید به اتوبان امام علی بروید. هم چنین خط BRT9 (پایانه لاله – مترو جوانمرد قصاب) هم می‌تواند شما را تا نزدیکی میدان رسالت ببرد تا از آنجا برای رفتن به میدا هفت حوض اقدام کنید. با توجه به دسترسی خاص این منطقه، شاید بد نباشد به گزینه‌های دیگر از جمله استفاده از تاکسی و خودروی شخصی هم فکر کنید تا راحت‌تر به دندانپزشکی مهر ایرانیان برسید. بهترین مسیر دسترسی خودروی سواری، از طریق اتوبان امام علی است.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی