دندانپزشک در محله کرمان، مجیدیه، بنی هاشم و خواجه عبدالله

دندانپزشک در محله کرمان-مجیدیه-بنی هاشم-خواجه عبدالله

پیدا کردن یک کلینیک دندانپزشکی قابل اعتماد که با استفاده از بهترین مواد دندانپزشکی، خدمات با کیفیتی را توسط تیم مجربی از متخصصین ارائه کند، مهم‌ترین گام برای اطمینان از سلامت و زیبایی دندان‌های شما است. کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان، در سال 1390 با هدف ارائه بالاترین سطح خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی توسط تیمی از متخصصین تاسیس شد.

در طول بیش از یک دهه فعالیت، این مجموعه افتخار این را داشته که به تعداد بی‌شماری از شهروندان گرامی شرق تهران خدمات دندانپزشکی ارائه کند و به پشتوانه اعتماد مراجعین توانسته‌ایم همواره جدیدترین روش‌ها و نوآورانه‌ترین متدهای درمانی و زیبایی دهان و دندان را در اختیار عزیزان قرار دهیم.

در صورتی که نیاز به خدمات درمانی و یا زیبایی دندانپزشکی دارید، می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و نوبت مشاوره خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

محله کرمان

دندانپزشک در محله کرمان:

دندانپزشک در محله کرمان

از دندانپزشکان محله کرمان می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • دکتر بهزاد رضایی
 • دکتر سعید جمالی
 • دکتر نرگس بیات

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

محله کرمان در منطقه 8 شهرداری در شرق تهران واقع شده که به بزرگراه امام علی و سردار سلیمانی دسترسی دارد. خیابان اصلی این محله، خیابان کرمان است که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

دسترسی از طریق اتوبوس

در صورتی در محدوده‌ی خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) هستید، سوار اتوبوس خط 362 (پیچ شمیران-میدان رسالت) شوید. در ایستگاه رسالت پیاده شده و ادامه‌ی مسیر را به ترتیب در خیابان‌های مدنی، سمنگان و گلبرگ غربی پیاده طی کرده تا به میدان هفت حوض برسید.

در صورتی که به بزرگراه سلیمانی نزدیک هستید با استفاده از یکی از ایستگاه‌های اثنی عشری، شانزده متری و کرمان در خط (BRT5 پایانه بیهقی-پایانه علم وصنعت) خود را به خیابان دکتر آیت برسانید. خیابان آیت را به سمت جنوب بروید تا به میدان هفت حوض برسید.

در محدوده‌ی کرمان جنوبی می‌توانید از ایستگاه نوروزی فرد خط 209 (پایانه شهید بهشتی-پل خاقانی) در گلشن جنوبی مسیر خود را شروع کنید. در ایستگاه گلستان پیاده شوید. سوار اتوبوس خط 701 (وحیدیه-میدان رسالت) شده و در سامان شمالی پیاده شوید. بعد از کمی پیاده روی در خیابان گلبرگ غربی وارد میدان هفت حوض خواهید شد.

دسترسی از طریق خودروی شخصی

در صورت استفاده از خودروی شخصی مسیر راحتی را در پیش دارید؛ کافی است وارد خیابان جانبازان غربی (گلبرگ غربی) شوید، سپس به سمت شرق پیش بروید تا نهایتاً به میدان هفت حوض برسید.

محله مجیدیه

دندانپزشک در محله مجیدیه:

دندانپزشک در محله مجیدیه

دندانپزشکان محله مجیدیه:

 • دکتر ندا حیدری
 • دکتر یگانه
 • کلینیک دندانپزشکی نگین شرق

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

محله مجیدیه در شرق تهران قرار دارد از جنوب به بزرگراه سلیمانی و از شرق به اتوبان امام علی دسترسی دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

در شمال مجیدیه می‌توانید از ایستگاه‌های خط 210 (میدان هروی-خیابان معلم) واقع در خیابان استاد حسن بنا شمالی استفاده کرده و خود را به چهارراه مجیدیه برسانید. سپس به سمت ایستگاه استاد حسن بنا در بزرگراه سلیمانی پیاده بروید. سوار خط BRT5 (پایانه بیهقی-پایانه علم وصنعت) شوید و در ایستگاه آیت پیاده شوید. خیابان دکتر آیت را به سمت میدان هفت حوض پیاده طی کنید تا به مقصد برسید.

در بزرگراه سلیمانی چندین ایستگاه اتوبوس خط BRT5 (پایانه بیهقی-پایانه علم وصنعت) در دسترس هستند که شما را به خیابان دکتر آیت می‌رسانند:

 1. حسن بنا (نزدیک خیابان حسن بنا)
 2. اثنی عشری (نزدیک خیابان اثنی عشری)
 3. کرمان (نزدیک خیابان کرمان)

بعد از پیاده شدن در ایستگاه دکتر آیت، پیاده به سمت میدان هفت حوض بروید یا می‌توانید از تاکسی استفاده کنید.

دسترسی از طریق خودروی شخصی:

اگر قصد دارید با خودروی شخصی خود را از مجیدیه به میدان هفت حوض برسانید، می‌توانید از طریق بزرگراه امام علی-جنوب خود را به جانبازان غربی (گلبرگ غربی) رسانده، اولین دوربرگردان را دور بزنید و مستقیم به مسیر خود در گلبرگ غربی ادامه دهید تا به مقصد برسید.

اگر به بزرگراه سلیمانی نزدیک تر هستید می‌توانید وارد بزرگراه شده و به سمت شرق حرکت کنید تا به خیابان آیت برسید. خیابان آیت را به سمت جنوب حرکت کنید تا میدان هفت حوض را ببینید.

خیابان بنی هاشم

دندانپزشک در خیابان بنی هاشم:

دندانپزشک در خیابان بنی هاشم

دندانپزشکان فعال در خیابان بنی هاشم عبارتند از:

دندانپزشکی پارسیان

کلینیک دندانپزشکی سپید

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

خیابان بنی هاشم که در نزدیکی مجیدیه است در غرب آن بزرگراه صیاد شیرازی، شمال آن بزرگراه زین الدین و جنوب آن بزرگراه سلیمانی قرار دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس

در شمال خیابان بنی هاشم (نزدیک میدان بنی هاشم) می‌توانید با کمی پیاده روی خود را به خیابان حسن بنا رسانده و با ایستگاه سرباز اتوبوس خط 210 (میدان هروی-خیابان معلم) به چهارراه مجیدیه بروید. پس از آن سوار خط BRT5 (پایانه بیهقی-پایانه علم وصنعت) شوید و در ایستگاه میدان رسالت پیاده شوید. سپس از ایستگاه اتوبوس خط 207 (میدان رسالت-چهارراه تهرانپارس) سوار شده و بعد از 3 ایستگاه در نبوت پیاده شوید. با کمی پیاده روی به سمت غرب می‌توانید خود را به میدان هفت حوض برسانید.

در جنوب خیابان بنی هاشم، می‌توانید با ایستگاه حسن بنا در بزرگراه سلیمانی به سمت خیابان آیت حرکت کنید و پس از آن با کمی پیاده روی یا تاکسی خود به سمت میدان هفت حوض حرکت کنید.

دسترسی از طریق مترو:

در جنوب خیابان بنی هاشم در خیابان خواجه عبدالله می‌توانید از ایستگاه مترو خواجه عبدالله استفاده کنید و خود را به ایستگاه سرسبز در خیابان دکتر آیت برسانید. دکتر آیت را که به سمت پایین طی کنید به میدان هفت حوض می‌رسید.

دسترسی از طریق خودرو:

با خودروی شخصی از میدان بنی هاشم به سمت خیابان اقشاری حرکت کرده، وارد گیلان شرقی شده اولین دوربرگردان را دور بزنید تا وارد بزرگراه صیاد شیرازی شوید. بزرگراه صیاد را به سمت جنوب حرکت کرده و وارد بزرگراه سلیمانی شرق شوید. به مسیر خود ادامه دهید، سپس وارد خیابان دکتر آیت شده تا به میدان هفت حوض برسید. یا اگر به بزرگراه سلیمانی نزدیک تر هستید مستقیم وارد بزرگراه شده و باقی مسیر را به همان شکل طی کنید.

خیابان خواجه عبدالله انصاری

دندانپزشک در خیابان خواجه عبدالله انصاری:

دندانپزشک در خیابان خواجه عبدالله انصاری

دندانپزشکان فعال در خیابان خواجه عبدالله انصاری عبارتند از:

 • دکتر نسیم هدایتی
 • دکتر حسینی
 • کلینیک لبخند

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان:

خیابان خواجه عبدالله انصاری از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی و از غرب به خیابان دکتر شریعتی دسترسی دارد. جنوب آن هم بزرگراه سلیمانی قرار دارد.

دسترسی از طریق اتوبوس:

اگر نزدیک بزرگراه سلیمانی هستید، راحت ترین مسیر از طریق اتوبوس استفاده از ایستگاه سید خندان (خط BRT-5 پایانه بیهقی-پایانه علم وصنعت) در بزرگراه سلیمانی است. پس از 5 ایستگاه در ایستگاه دکتر آیت پیاده شده و خیابان آیت را به سمت میدان هفت حوض طی کنید.

دسترسی از طریق مترو:

اگر در شرق خیابان خواجه عبدالله هستید، می‌توانید با استفاده از ایستگاه مترو خواجه عبدالله نزدیک خیابان بنی هاشم به سمت آزادگان رفته، سپس در ایستگاه شهید بهشتی مسیر خود را به سمت خط 1 (کهریزک) تغییر داده و در ایستگاه امام خمینی دوباره مسیر خود را به خط 2 (به سمت فرهنگسرا) عوض کنید و در ایستگاه سرسبز پیاده شوید. پس از پیاده شدن با کمی پیاده روی به سمت پایین به میدان هفت حوض می‌رسید.

دسترسی از طریق خودرو:

با خودروی شخصی می‌توانید خود را به بزرگراه سلیمانی شرق رسانده و مستقیم به مسیر خود ادامه دهید تا به خیابان آیت برسید. خیابان آیت را که به سمت پایین طی کنید به مقصد خود یعنی میدان هفت حوض می‌رسید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی