دندانپزشک در مدائن، دردشت و علم و صنعت

دندانپزشک در مدائن، دردشت و علم و صنعت

ما در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان این افتخار را داریم که بیش از یک دهه بالاترین سطح خدمات درمانی، زیبایی و جراحی‌های پیچیده را به مراجعین خود در شرق تهران ارائه کرده‌ایم. انتخاب میدان هفت حوض به عنوان موقعیت کلینیک کمک کرده تا همشهریان عزیز بتوانند با لوازم شخصی، تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی خود را به این کلینیک برسانند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. در تمامی این سال‌ها همواره بر اولویت قرار دادن بیمار، استفاده از بهترین روش‌ها و امکانات و مواد دندانپزشکی و همکاری با متخصصین مجرب پایبند بوده‌ایم. رضایت مراجعین کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان گواهی این تعهد است. در صورتی که نیازمند دریافت خدمات درمانی، ‌زیبایی و یا جراحی‌های پیچیده در شرق تهران هستید، می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و نوبت مشاوره خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

خیابان مدائن

دندانپزشک در خیابان مدائن

دندانپزشک در خیابان مدائن

از دندانپزشکان منطقه مدائن می­‌توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

  • درمانگاه ولیعصر – مدائن
  • درمانگاه آراز – مدائن
  • دندانپزشکی مهرنژاد نوین – مدائن

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از خیابان مدائن

مدائن نام یک خیابان در نزدیکی میدان نبوت یا هفت حوض است. این خیابان از بزرگراه شهید سلیمانی تا خیابان ثانی ادامه دارد. در صورتی که قصد دارید از این خیابان به میدان نبوت بروید، بهترین گزینه پیاده طی کردن مسیر است، چون تنها چند کوچه با میدان نبوت فاصله دارید. اما اگر قصد دارید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، می‌توانید در بلوار ثانی به سمت خیابان آیت شمالی حرکت کرده و سوار خط BRT3 (پایانه خاوران – پایانه علم و صنعت) شده و یک ایستگاه بعد در میدان نبوت پیاده شوید.

خیابان دردشت

دندانپزشک در دردشت

دندانپزشک در دردشت

از دندانپزشکان منطقه دردشت می­‌توان به افراد و کلینیک‌های زیر اشاره کرد:

  • دکتر درجاتی – دردشت
  • دندانپزشکی دکتر کسرایی – دردشت
  • کلینیک دندانپزشکی پرنیان – دردشت

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از خیابان دردشت

خیابان دردشت هم از خیابان‌های نزدیک به میدان نبوت است که به موازات خیابان مدائن و در سمت شرق آن بوده و از میدان شقایق تا بزرگراه شهید سلیمانی ادامه دارد. در صورتی که قصد داشته باشید از این خیابان به میدان هفت حوض بروید،‌ اگر نزدیک میدان شقایق هستید با خط 208 (پل خاقانی – سراج) به سر خیابان آیت بروید و مابقی مسیر را پیاده و یا با اتوبوس خط 103 (پایانه علم و صنعت – پایانه خاوران) طی کنید.

اگر در محدوده خیابان صادقی یا جانبازان شرقی و میانه خیابان دردشت هستید، می‌توانید با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) به میدان نبوت بروید و در نهایت اگر در بالای این خیابان هستید می‌توانید به ایستگاه پایانه علم و صنعت بروید و با استفاده از خط BRT3 (پایانه علم و صنعت – پایانه خاوران) تا میدان نبوت بروید. البته پیاده‌روی برای این خیابان هم گزینه مناسبی محسوب می‌شود، زیرا فاصله چندانی با مقصد مورد نظر شما ندارد.

محله علم و صنعت

دندانپزشک در علم و صنعت

دندانپزشک در علم و صنعت

از دندانپزشکان منطقه علم و صنعت می‌­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

  • دکتر منصوره پورعظیمی – علم و صنعت
  • دکتر فهیمه کوشکی– علم و صنعت
  • دکتر امین رضا اله – علم و صنعت

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

محله علم و صنعت، پیرامون دانشگاه علم و صنعت قرار دارد و بین خیابان هنگام، خیابان فرجام، خیابان دلاوران و بزرگراه باقری محصور شده است. برای رفتن به میدان هفت حوض از این منطقه بسته به موقعیت خود گزینه‌های مختلفی در اختیار دارید. در صورتی که در نزدیکی خیابان فرجام هستید و قصد دارید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید، بهتر است به بزرگراه شهید سلیمانی بروید و با خط BRT3 (پایانه علم و صنعت – پایانه خاوران) تا میدان هفت حوض بروید. اگر هم در نزدیکی خیابان دلاوران هستید، باید با خط 208 (سراج – پل خاقانی) خود را تا ایستگاه گلبرگ در نزدیکی میدان نبوت برسانید و مابقی مسیر را پیاده بروید و اگر به خیابان هنگام نزدیک هستید، می‌توانید با خط 222 (میدان رسالت – کوهک) تا سر خیابان آیت بروید و از آنجا پیاده به مسیر خود ادامه دهید، یا در میدان رسالت پیاده شوید و با خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس) تا میدان نبوت بروید. همچنین در صورتی که قصد استفاده از خودرو دارید، از طریق بزرگراه شهید سلیمانی و هم بزرگراه شهید باقری می‌توانید خود را به میدان هفت حوض برسانید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی