دندانپزشک در نیروی هوایی، پیروزی، نبرد و بلوار ابوذر

دندانپزشک در نیروی هوایی، پیروزی، نبرد و بلوار ابوذر-min

با بیش از یک دهه تجربه خدمت‌­رسانی موفق و باکیفیت در شرق تهران و منطقه هفت حوض، کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان یکی از بهترین مراکز خدمات درمانی و زیبایی دهان و دندان در شرق تهران محسوب می‌شود که با دارا بودن کادری مجرب، استفاده از روش­‌های به روز و بکارگیری بهترین مواد دندانپزشکی خیال شما را از بابت خدمات دندانپزشکی که دریافت می‌کنید، مطمئن می‌کند. موقعیت مکانی کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان در میدان هفت حوض (نبوت) باعث شده است تا دسترسی به این کلینیک آسان باشد. شما می‌توانید برای دریافت نوبت مشاوره و اطلاع از خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان با ما تماس بگیرید.

آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

محله نیروی هوایی

دندانپزشکان نیروی هوایی

دندانپزشکان نیروی هوایی

از دندانپزشکان منطقه نیروی هوایی می‌­توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دکتر فرزاد فتح­ اله زاده – 30 متری نیروی هوایی
 • دکتر علی قاضی نظام –30 متری نیروی هوایی
 • دکتر محمدرضا جهانبخشی – 30 متری نیروی هوایی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله نیرو هوایی

خیابان سی متری نیروی هوایی از جنوب خیابان دماوند شروع شده و با رسیدن به منطقه پیروزی تمام می‌شود. در صورتی که در شمال این خیابان و نزدیک به خیابان دماوند باشید، می‌توانید به ایستگاه اتوبوس آیت بروید و با خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) خود را به نزدیکی میدان هفت حوض (نبوت) برسانید. در صورتی که در جنوب این خیابان باشید هم می‌توانید در ایستگاه پیروزی سوار همین خط شوید و به میدان نبوت برسید. البته می‌توانید از تاکسی‌ها و یا خودروی شخصی هم برای رسیدن به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان استفاده کنید.

خیابان پیروزی

دندانپزشکان پیروزی

دندانپزشکان پیروزی

از دندانپزشکان منطقه پیروزی می‌­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دکتر مصطفی محمدی – خیابان پیروزی
 • دندانپزشکی لبخند – خیابان پیروزی
 • دکتر نیما محبوبی – خیابان پیروزی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از خیابان پیروزی

محله پیروزی بالای خیابان پیروزی و غرب خیابان نیروی هوایی قرار دارد و از میدان شهدا تا اتوبان بسیج امتداد دارد. برای رسیدن به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از منطقه پیروزی با توجه به منطقه دقیقی که در آن قرار دارید، گزینه‌های متنوعی در اختیار خواهید داشت. استفاده از مترو در ایستگاه پیروزی،‌ ابن سینا (و نبرد و میدان شهدا در صورتی که به آنها نزدیک تر هستید) می‌تواند شما را به میدان هفت حوض برساند.

اگر مایل به استفاده از اتوبوس هستید، در صورتی که در غرب خیابان پیروزی باشید، می‌توانید به ایستگاه شهدا رفته و سوار خط 308 (پایانه امام خمینی – میدان امامت) شوید و در ایستگاه پمپ بنزین خط خود را عوض کرده و سوار خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) شوید و به نزدیکی میدان هفت حوض بروید. راه دیگر این است که سوار خط 321 (انتهای خیابان 17 شهریور – میدان امام حسین) شوید و در ایستگاه شهید منتظری خط خود را عوض کرده و سوار BRT1 (پایانه آزادی – چهارراه تهرانپارس) شوید و در نهایت در ایستگاه شهید آیت سوار خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) شده و خود را به نزدیکی میدان هفت حوض (نبوت) برسانید. البته مانند تمامی مسیرهای دیگر، می‌توانید از تاکسی و خودروی شخصی هم علاوه‌بر وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

میدان نبرد

دندانپزشکان میدان نبرد

دندانپزشکان میدان نبرد

از دندانپزشکان منطقه نبرد می­‌توان به افراد و کلینیک­‌های زیر اشاره کرد:

 • دکتر عباس سمیعیان – نبرد جنوبی
 • دکتر سمانه سادات حسینی – نبرد شمالی
 • کلینیک دندانپزشکی کوثر – نبرد جنوبی

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از میدان نبرد

بلوار نبرد از خیابان پیروزی شروع می‌شود و به سمت جنوب تا بعد از اتوبان محلاتی و تقاطع خیابان خاوران ادامه دارد. در صورتی که قصد دارید از این بلوار خود را به میدان نبوت برسانید، بسته به موقعیت خود گزینه‌های مختلفی دارید. در صورتی که در جنوب این بلوار باشید (بلوار نبرد جنوبی)، بهترین روش رفتن به ایستگاه خاوران و سوار خط BRT3 (پایانه خاوران – پایانه علم و صنعت) شدن است که مستقیما شما را به میدان هفت حوض می‌رساند. در صورتی که به شمال این بلوار نزدیک هستید، باید سوار خط 308 (پایانه امام خمینی – میدان امامت) شوید و در ایستگاه پمپ بنزین خط خود را عوض کرده و سوار خط BRT3 (پایانه خاوران – پایانه علم و صنعت) شوید تا به میدان نبوت بروید. افرادی که به شمال این بلوار نزدیک هستند، می‌توانند از متروی نبرد استفاده کنند.

استفاده از تاکسی و خودروی شخصی هم در این مسیر امکان پذیر است،‌ عموما در جنوب این بلوار، افراد مسیر اتوبان امام علی را انتخاب می‌کنند و در شمال این بلوار از طریق اتوبان بسیج خود را به نزدیکی هفت حوض می‌رسانند.

بلوار ابوذر

دندانپزشکان بلوار ابوذر

دندانپزشکان بلوار ابوذر

از دندانپزشکان بلوار ابوذر می­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

 • دندانپزشکی شفا – بلوار ابوذر
 • دکتر سید محسنی – بلوار ابوذر
 • دندانپزشکی دکتر فرقانی – بلوار ابوذر

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

بلوار ابوذر به موازات اتوبان بسیج و از خیابان پیروزی نزدیک میدان شقایق تا خیابان خاوران امتداد دارد. روش رسیدن به میدان نبوت با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی وابسته به موقعیت مکانی شما در این بلوار خواهد بود. در صورتی که در جنوب این بلوار باشید، باید خود را به خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) برسانید تا بدون عوض کردن خط در میدان هفت حوض پیاده شوید. افرادی که در بالای این بلوار هستند هم باید سوار همین خط شوند.

در صورتی که مایل به استفاده از تاکسی و یا خودروی شخصی باشید، می‌توانید از هر دو مسیر اتوبان بسیج و اتوبان امام علی خود را به منطقه هفت حوض برسانید.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی