دندانپزشک در سیدخندان، سبلان و دبستان

دندانپزشک در سیدخندان، سبلان و دبستان

کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان، واقع در ضلع جنوب غربی میدان نبوت (هفت حوض) از سال 1390 تا امروز بالاترین سطح خدمات دندانپزشکی را با استفاده از جدیدترین روش‌ها و دستگاه‌ها و زیر نظر یک تیم متخصص و حرفه‌ای به شهروندان عزیز ساکن شرق تهران ارائه کرده است. دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان راحت است و شهروندان ساکن شرق تهران می‌توانند با روش‌های متعددی خود را به این دندانپزشکی برسانند.

استفاده از بهترین مواد دندانپزشکی، ارائه خدمات تخصصی درمانی و زیبایی دندان و دهان و همچنین انجام جراحی‌های پیچیده در محیطی آرام و بهداشتی باعث شده تا مراجعین بتوانند در طول سالیان این مرکز را به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی انتخاب کرده و از خدمات متنوع کلینیک مهر ایرانیان بهره‌مند شوند. اگر نیاز به خدمات دندانپزشکی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و نوبت مشاوره درمانی و یا زیبایی خود را با پزشک متخصص رزرو کنید.

آدرس و شمار تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

ران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 4، طبقه اول

محله سیدخندان

دندانپزشک در محله سیدخندان

دندانپزشک در محله سیدخندان

از دندانپزشکان منطقه سیدخندان می‌­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

  • دکتر فربد – سیدخندان
  • دندانپزشک تجربی ستایش کار – سیدخندان
  • دندانپزشکی دکتر سیف – سیدخندان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از محله سیدخندان

سیدخندان منطقه‌ای بین بزرگراه مدرس، زین‌الدین و شهید سلیمانی و خیابان دکتر شریعتی است. در صورتی که قصد دارید از این منطقه با وسایل حمل و نقل عمومی به میدان نبوت بروید، بهترین مسیر ممکن این است که خود را به خط BRT5 (پایانه بیهقی – پایانه علم و صنعت) برسانید و در ایستگاه آیت پیاده شوید و مابقی مسیر را پیاده تا میدان نبوت طی کنید.

همچنین می‌توانید با خط 396 (فلکه سوم تهرانپارس – ابتدای شهید مطهری) تا میدان رسالت بروید و بعد از آنجا یا با تاکسی و یا خط 208 (سراج – پل خاقانی) خود را به میدان نبوت (هفت حوض) برسانید. همچنین می‌توانید از تاکسی های خطی سیدخندان هم استفاده کنید و یا این مسیر (بزرگراه شهید سلیمانی و بعد خیابان آیت شمالی) را با خودروی شخصی طی کنید.

مسیر پیش روی شما تا میدان نبوت مستقیما وابسته به موقعیت شما در خیابان دماوند خواهد بود.  اگر در نزدیکی میدان امام حسین هستید. می توانید با  خط BRT1 (پایانه آزادی – چهارراه تهرانپارس) تا ایستگاه آیت رفته و در این ایستگاه با خط BRT3 (خاوران – پایانه علم و صنعت) خود را تا میدان نبوت برسانید.

اگر در نزدیکی میدان شقایق هستید، با خط 208 (پل سراج – خاقانی) تا ایستگاه مدرسه بروید و سپس سوار خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) شده و در نهایت در ایستگاه ارجمند پیاده شوید.

اگر در نزدیکی بلوار خوشوقت هستید، به ایستگاه چهارراه تهرانپارس – رسالت بروید و با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) تا میدان نبوت بروید.

و در پایان اگر در شرقی خیابان دماوند هستید، می توانید با خط 401 (دانشگاه امام حسین – پایانه علم و صنعت)‌ تا ایستگاه پارک یاسمن رفته و از آنجا با خط 207 (چهارراه تهرانپارس – میدان رسالت) به میدان نبوت برسید. همچنین، می‌توانید از تاکسی و خودروی شخصی هم برای رسیدن به میدان نبوت استفاده کنید.

میدان سبلان

دندانپزشک در سبلان

دندانپزشک درسبلان

از دندانپزشکان منطقه سبلان می­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

  • دکتر سروش مهر – سبلان
  • دندانپزشکی سبلان – سبلان
  • دکتر کشاورزیان – سبلان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از سبلان

میدان سبلان در تقاطع جانبازان غربی و قدوسی قرار دارد. در صورتی که قصد داشته باشید از میدان سبلان با وسایل نقلیه عمومی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان بروید، باید سوار خط 395 (میدان رسالت – ابتدای شهید مطهری) شوید و در میدان رسالت پیاده شوید. از میدان رسالت می‌توانید هم با تاکسی، هم به صورت پیاده و هم با خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس) یا خط 208 (سراج – پل خاقانی) خود را به میدان هفت حوض برسانید.

همچنین، می‌توانید با خط 209 (پایانه شهید بهشتی – پل خاقانی) تا ایستگاه گلستان بروید و از آنجا با خط 701 (وحیدیه – میدان رسالت) خود را به میدان رسالت رسانده و از آنجا به میدان نبوت بروید. اگر قصد استفاده از ماشین شخصی و یا تاکسی دارید، بهترین مسیر ممکن صیاد شیرازی شمال و سپس بزرگراه شهید سلیمانی شرق خواهد بود تا در نهایت از خیابان آیت به میدان هفت حوض برسید.

محله دبستان

دندانپزشک در محله دبستان

دندانپزشک در محله دبستان

از دندانپزشکان منطقه دبستان می­توان به افراد و کلینیک‌­های زیر اشاره کرد:

  • دندانپزشکی هیراد – دبستان
  • کلینیک الماس پارسیان– دبستان
  • کلینیک دندانپزشکی برلیان – دبستان

دسترسی به کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

محله دبستان از میدان سبلان تا بزرگراه شهید سلیمانی و از سمت غرب تا دانشگاه خواجه نصیر طوسی ادامه دارد. اگر قصد دارید از محله دبستان با استفاده از حمل و نقل عمومی به میدان هفت حوض (نبوت) بروید، با توجه به موقعیت خود گزینه‌های متعددی خواهید داشت. اگر در نزدیکی دانشگاه خواجه نصیر هستید، بهتر است به بزرگراه شهید سلیمانی بروید و با خط BRT5 (پایانه بیهقی – پایانه علم و صنعت) تا سر خیابان آیت بروید و مابقی مسیر را پیاده طی کنید. یا اینکه می توانید در میدان رسالت سوار خط 207 (میدان رسالت – چهارراه تهرانپارس) شوید تا به خود میدان هفت حوض برسید.

در صورتی که در شرق بزرگراه صیاد شیرازی هستید، بهتر است به خیابان جانبازان غربی بروید و با استفاده از خط 209 (پایانه شهید بهشتی – پل خاقانی) تا ایستگاه گلستان بروید در این ایستگاه می توانید سوار خط 701 (وحیدیه – میدان رسالت) شوید و تا نزدیکی میدان هفت حوض بروید. در نظر داشته باشید که خط 362 (پیچ شمیران – میدان رسالت) هم می‌تواند شما را تا میدان رسالت ببرد.

در خصوص استفاده از تاکسی و یا وسیله نقلیه شخصی هم بسته به موقعیتی که در آن هستید (شرق و غرب بزرگراه صیاد شیرازی)، می‌توانید از مسیر بزرگراه شهید سلیمانی یا خیابان جانبازان برای رسیدن به میدان هفت حوض و کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان استفاده کنید.

مقالات مرتبط

بهترین متخصص عصب کشی در شرق تهران

بهترین متخصص عصب کشی در شرق تهران

متخصص عصب کشی، یک متخصص دندانپزشکی است که بر روی مشکلات پیچیده دندان تمرکز دارد که عمدتاً بر پالپ دندان تأثیر می‌گذارد. متخصصان دندانپزشکی، اعصاب،

بهترین متخصص لثه در تهران

بهترین متخصص لثه در تهران

تخصص لثه یکی از شاخه‌های دندانپزشکی است که بر سلامت لثه‌ها و استخوان فک، یعنی بافت‌هایی که از دندان‌های شما محافظت می‌کنند تمرکز دارد. دلایل

تماس با دندانپزشکی