بهترین متخصص لمینت دندان در شرق تهران

بهترین متخصص لمینت دندان

امروزه بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی و  مطب‌ها درمان لمینت دندان را انجام می‌دهند. اما اگر می‌خواهید که دندان‌های خود را لمینت کنید، بهتر است اطمینان پیدا کنید که به بهترین متخصص لمینت مراجعه می‌‌نمایید.

متخصص لمینت، یک دندانپزشک ماهر و با تجربه است که روش قرار دادن لمینت را به خوبی و بسیار دقیق می‌داند و لمینت را به گونه‌ای نصب می‌نماید که هیچ‌گونه آسیبی به مینای دندان نرسد و از بروز عوارض جانبی نیز جلوگیری نماید.

بهترین متخصص لمینت در شرق تهران

بهترین متخصص لمینت در شرق تهران

یکی از بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی برای لمینت دندان، کلینیک مهر ایرانیان در شرق تهران می‌باشد. در این کلینیک، متخصصان مختلف دندانپزشکی، برای برطرف کردن تمام مشکلات دندانی مربوط به لمینت دندان شما آماده هستند.

کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان از سال 90 در محدوده نارمک تهران افتتاح شده است این کلینیک در طول این سال‌ها با افزودن به تجربه خود، استفاده از به روزترین دستگاه‌ها و باکیفیت‌ترین مواد دندانپزشکی سعی داشته بهترین خدمات را به مراجعین محترم خود ارائه کند.

اطلاعات تماس کلینیک دندانپزشکی مهر ایرانیان

آدرس: تهران، نارمک، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک ۴، طبقه اول

انتخاب بهترین متخصص لمینت دندان

تمام متخصصان دندانپزشکی متخصص لمینت نیستند؛ بنابراین شما برای دستیابی به ظاهر لبخند دلخواه خود، باید به یک متخصص لمینت مراجعه نمائید که شما را به هدفتان برساند. در کل، یک متخصص حرفه‌ای لمینت باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

آموزش دیده و با تجربه

متخصص لمینت دندان آموزش دیده و با تجربه

اطمینان پیدا کنید که متخصص لمینت در رشته خود، با‌صلاحیت، آموزش دیده و با تجربه باشد. مثلاً، یک متخصص  لمینت ممکن است در مورد لمینت دندان، از نظر زیبایی آموزش ندیده باشد. بنابراین اگر متخصص لمینت در تمام جوانب این کار آموزش کافی دیده باشد نتایج لمینت‌های شما طبیعی و دقیق و بادوام تر خواهد بود.

اعتبار بالا

متخصص لمینت دندان با اعتبار بالا

شما باید یک متخصص لمینت را پیدا کنید که سوابق کاری خوبی داشته باشد و شناخته شده باشد. پیدا کردن متخصص لمینت شناخته شده ساده‌تر است و رفتار مناسب با بیمار، تجربه دندانپزشکی خوشایند و نتایج دلخواه از درمان لمینت دندان را برای شما تضمین می‌کند. این امر بسیار اهمیت دارد که متخصص لمینت کاملاً از شرایط شما آگاه باشد و بهترین لمینت را برای نیازهای خاص شما ارائه دهد؛ به همین دلیل است که مراجعه به یک متخصص لمینت با اعتبار بالا بسیار مهم است.

استفاده از مواد با کیفیت

استفاده از مواد با کیفیت برای لمینت

استفاده از مواد با کیفیت در همه کارهای دندانپزشکی اهمیت زیادی دارد، به این دلیل که کارهای دندانپزشکی مستقیماً با بهداشت و سلامت ما مرتبط هستند و مواد بی‌کیفیت ممکن است که مشکلات جدی برای ما ایجاد کنند. این امر در مورد لمینت‌های دندان هم صدق می‌کند. یک متخصص حرفه‌ای لمینت دندان از موادی با بهترین کیفیت استفاده می‌نماید و کاملاً مراقب است که هیچ اتفاق خطرناکی برای بیمار رخ ندهد.

درمان‌های ارائه شده

درمان‌های ارائه شده برای لمینت دندان

همه متخصصان لمینت دندان خدمات یکسانی ارائه نمی‌دهند. اگر خواهان یک برند خاص و یا  نوع بخصوصی از لمینت‌های دندانی هستید، لازم است به دنبال متخصص لمینتی باشید که انواع مختلفی از درمان‌های لمینت دندان را ارائه می‌دهد تا به نتایج دلخواه خود برسید.

مراقبت‌های اورژانسی

مراقبت‌های اورژانسی لمینت

در هنگام نصب کردن لمینت دندان ممکن است که برای بیمار شرایط اورژانسی رخ دهد. زیرا مشکلات دهان و دندان و ترمیم دندان‌های آسیب دیده ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد نمایند؛ پس بسیار مهم است که بدانید متخصص لمینت شما در شرایط اضطراری چه نوع مراقبت‌هایی را ارائه می‌دهد. مثلاً بعضی از متخصصین لمینت، بعد از ساعت کاری و آخر هفته‌ها نیز خدمات دندانپزشکی ارائه می‌دهند و بعضی دیگر ممکن است انعطاف‌پذیری زیادی در تعیین جلسات درمان نداشته باشند. بهتر است که یک متخصص لمینت را انتخاب کنید که این نوع خدمات را نیز ارائه بدهد.

استفاده از بروزترین تجهیزات دندانپزشکی

به روزترین تجهیزات دندانپزشکی

استفاده از فناوری‌های جدید در روش‌های نصب لمینت دندان، خیلی اهمیت دارد. یک متخصص لمینت با تجربه از بهترین و جدیدترین فناوری‌ها برای دقت و زیبایی لمینت‌های دندان شما استفاده می‌کند.

مهارت‌های ارتباطی عالی با متقاضیان

مهارت‌های ارتباطی عالی در کلینیک دندانپزشکی

در نهایت، باید متخصص لمینتی پیدا کنید که مهارت‌های ارتباطی و مردمی بالایی داشته باشد. این خصوصیت، در هنگام مراجعه به متخصص لمینت برای برطرف کردن اضطراب شما بسیار مفید است؛ زیرا یک متخصص لمینت با روابط عمومی خوب باعث می‌شود تا در هنگام درمان احساس راحتی بیشتری داشته باشید. متخصص لمینت، باید برای شما وقت بگذارد و موارد مربوط به درمان شما را برایتان توضیح دهد تا آن‌ها را کاملاً بفهمید.

متخصصین لمینت تهران

از دیگر متخصصین لمینت دندان در تهران می‌توان دندانپزشکان زیر را نام برد:

 • دکتر لیلا خادمی-پاسداران
 • دندانپزشکی نسترن-اتوبان محلاتی شرق
 • دندانپزشکی تخصصی شرق-تهرانپارس
 • دکتر حمیدرضا نعیمی دادخواهان-اندرزگو
 • دکتر اردوان صنفی-خیابان شریعتی
 • دکتر بهمن پور اقدم-فرشته
 • دکتر هومن پاک نیت-نیاوران
 • دکتر امیر بیرقی-زعفرانیه
 • دکتر مهدی دباغ-گیشا
 • دکتر وحید دهقان-جردن

سؤالات متداول

آیا متخصص لمینت، مشکلات جزئی دندان‌های مرا قبل از انجام لمینت رفع می‌کند؟

بیشتر متخصصین لمینت این درمان‌ها را برای شما انجام می‌دهند، اما بعضی از آن‌ها ممکن است قبل از نصب لمینت‌های دندان، شما را به دندانپزشک دیگری ارجاع دهند.

آیا مراجعه به متخصص لمینت، هزینه بالایی دارد؟

خیر، اما به دلیل احتمال بروز عوارض لمینت دندان، بهتر است که به یک متخصص لمینت باتجربه مراجعه کنید.

آیا هزینه لمینت دندان بر اساس تجربه متخصص لمینت بیشتر می‌شود؟

بله، تخصص دندانپزشک مستقیماً بر هزینه لمینت دندان تاثیر می‌گذارد.

لمینت دندان چه عوارضی دارد؟

عوارض جانبی لمینت‌های دندانی عبارتند از:

 • حساسیت دندانی
 • ناراحتی عمومی
 • التهاب لثه
 • خطر آسیب رسیدن به پالپ دندان
 • رنگ لمینت ممکن است ۱۰۰ درصد با دندان‌های دیگر مطابقت نداشته باشد.

با مراجعه به متخصص لمینت دندان می‌توان تا حد زیادی از بروز این عوارض پیشگیری کرد.

ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟

لمینت‌های چینی بسیار محکم هستند و با مراقبت مناسب ۱۰ تا ۱۵ سال، ماندگاری دارند. اگر لمینت‌ها آسیب ببینند، ممکن است گاهی نیاز به تعویض و یا تعمیر آن‌ها داشته باشید که این به نوع سایش و یا آسیب‌دیدگی آن‌ها بستگی دارد.

مقالات مرتبط

تماس با دندانپزشکی